Home Roze Momente romantike në BB Vip, Sarah dhe Pajtimi shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin

Momente romantike në BB Vip, Sarah dhe Pajtimi shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin

Sarah dhe Dj PM po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe ditën e sotme ata kanë shkëmbyer sërish një puthje teksa bënin prova për komedinë “Pallati 176”.

Ndryshe nga hera e parë, puthja midis tyre nuk ka shkaktuar reagime të ashpra nga banorët e tjerë dhe të gjithë janë shfaqur të buzëqeshur. Ata kanë shkëmbyer disa herë puthje dhe dukshëm, preteksti nuk ishin rolet që po luanin.

- Advertisement -

Kujtojmë që pas puthjes së tyre të parë një rrëmujë e madhe u bë në shtëpu, me Fifin që filloi të ngrinte zërin dhe tha se sarah po bënet lojë me Pajtimin, pasi më herët kishte deklaruar se e shihte vetëm si shok e më pas e kishte puthur.

Edhe Iliri nuk e priti mirë puthjen mes të dyve dhe e quajti të tepruar.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...