Home Uncategorized Plas keq në “Love Story”/ Dy prej tyre njihen jashtë dhe konkurrentja...

Plas keq në “Love Story”/ Dy prej tyre njihen jashtë dhe konkurrentja thotë se janë në lidhje

Gjatë puntatës së djeshme të Love Story Talk, është diskutuar rreth Bajronit dhe Xhenit, të cilët duket se janë miq shumë të ngushtë prej vitesh. Por Danielën diçka nuk e ka bindur aspak dhe ka ngritur dyshimet se mes tyre ka më shumë se miqësi.

Duke folur rreth klipit të Xhenit dhe situatës së saj me Kristin, i cili e përmendi si vajzën më pak të preferuar për të, Bajroni ka thënë:

“Në atë klip pashë Xhenin që njoh prej 10 vitesh. Por gjëja që më bën më shumë përshtypje është Kristi që e deklaroi si vajzën më të papëlqyer, ndërkohë që në prapaskenë kërkon vëmendjen e Xhenit.”

- Advertisement -

Ndërsa Daniela ka reaguar menjëherë, duke i thënë se është i lirë dhe mund të bashkohet me kastin e vajzave, meqë e ka pëlqimin kaq të madh.

“Shpirti unë e shoh edhe jashtë, ju jeni puçi-puçi gjithë kohës. Hajde tani…”, -ka thënë Daniela.

Kjo gjë është kundërshtuar edhe nga Xheni, edhe nga Bajroni. I pyetur nëse ndjeu xhelozi, ky i fundit dha një përgjigje të prerë, duke i qartësuar gjërat:

“Dua që ta qartësojmë që unë dhe Xheni jemi shok prej 10 vitesh, çdo festë e festojmë bashkë. Nuk kemi një shoqëri kafeje.”

Por as kjo përgjigje nuk e bindi Danielën, e cila vazhdon të ketë dyshimet e saj.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Lajmi i bujshëm se do të çmimin e madh, shihni se me kë është fans Rama në Big Brother VIP

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e...

Nga shitëse mishi te modele, Beniada tregon sakrificat e jetës së saj: Kam qenë 16 vjeçe kur…

Beniada Nishani, një nga banoret e Big Brother VIP ka zbuluar punën e parë që ka bërë. Në një bisedë me Arbrin, tregoi se...

Shihni se çfarë po ndodh me Donaldin pas daljes së Beatrix, Ermal Fejzullahu nxjerr videon që po thyen rrjetin

Përveç Trixës e cila nuk e ka pritur mirë daljen e saj edhe Donaldi nuk po e përjeton edhe aq mirë. Sërish sot në gjendje...

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...

Beatrix doli nga shtëpia, Iliri i befason të gjithë: Nga mëngjesi deri në darkë atë e…

Dalja nga ‘Big Brother VIP’ e këngëtares Beatrix Ramosaj është shoqëruar me diskutime të shumta. Në një bisedë me Arbrin dhe Tanin, Iliri ka komentuar...