Home Lajme Beniada puth në buzë Fifin, këngëtarja ka një kërkesë për Vëllain e...

Beniada puth në buzë Fifin, këngëtarja ka një kërkesë për Vëllain e Madh

Pas thuajse një muaji qëndrim në shtëpin e Big Brother duket se Fifi ndjenë mungesën e një mashkulli në jetën e saj.

Së fundmi ajo i ka kërkuar  “Big Brother VIP” që t’i sjellin një mashkull.

Mbrëmë, teksa po qëndronte në oborr me disa banorë të tjerë, këngëtarja i dha leje Beniadës që t’i dhuronte disa puthje në buzë. Modelja s eksi iu afrua pavarësisht pranisë së të tjerëve.

- Advertisement -

“Vëllai i madh, të lutem ma sill një mashkull ta puth tamam”,- tha Fifi.

E gjithë kjo skenë ka ndodhur në sytë e Donaldit tek i cili ishte mbështetur Fifi. Ai tha “Zot i madh!”, duke nënkuptuar se për të, këto veprime janë jo normale.

Megjithatë, vajzat e kaluan me të qeshur të gjithë këtë situatë me të qeshur.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...