Home Kuriozitete Tjetër skandal në Big Brother Vip, a i përdorin banorët telefonat? (Foto)

Tjetër skandal në Big Brother Vip, a i përdorin banorët telefonat? (Foto)

Të tjera skandale po dalin në dritë nga Big Brother Vip dhe kanë qenë vetë shikuesit ata janë treguar të kujdesshëm për detajet.

Edhe pse supozohet të jenë të izoluar dhe të mos kenë kontakt me çfarë ndodh jashtë shtëpisë, me sa duket banorët VIP të Big Brother iu është dhënë privilegji për të mbajtur celularë. Në rrjet po qarkullon një foto ku duket se Fifi është duke përdorur celularin e po ashtu po qarkullon edhe një video ku dëgjohet Donaldi t’u thotë banorëve t’i mbajnë telefonat “silent”, pasi ashtu i kanë thënë në dhomën e rrëfimit.

Nuk dihet nëse kjo ka qenë një shaka e Donaldit, por nga fotoja që është publikuar së fundi, duket sikur mund të jetë e vërtetë.

- Advertisement -

Pak ditë më parë ishin sërish shikuesit ata që zbuluan një tjetër skandal. Ata kuptuan se banorët komunikojnë me produksionin në dhomën e rrëfimit, por këto natyrisht janë pamje që nuk i sheh askush. Disa ndjekës edhe më të vëmendshëm kanë vënë re se kur dalin nga dhoma e rrëfimit, banorët pëshpërisin ose flasin me kode. Ky detaj u vu re sidomos nga një video që vetë Big Brother e ka publikuar në rrjetet sociale, ku shihet Monika që i bën shenja Ilirit dhe i thotë:

“Gjërat bëhen edhe pa folur. Ka forma të ndryshme për t’u bërë”.Menjëherë pasi kanë parë këtë, ndjekësit kanë shpërthyer në komente.

“Na e shpifët me kode dhe mbrëmë për dhomën e rrëfimit i nxorrët të gjitha që flisni me produksionin. S’na shpëton gjë. Luani pisët shumë”, shkruante një ndjekës.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...