Home Roze Doni të shihni Alketën brune dhe me mikrofon në duar rrugëve të...

Doni të shihni Alketën brune dhe me mikrofon në duar rrugëve të Tiranës?

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale ku ndan shpeshherë me ndjekësit detaje nga jeta profesionale dhe jo vetëm.

Këtë herë, ajo u bë nostalgjike dhe na solli një Alketë 14-vjeçare, brune dhe me flokë të shkurtër teksa interviston të tjerët në fillimet e karrierës së saj.

“14 vjeç, forca e pasionit”, ka shkruar ajo krahas imazheve.

- Advertisement -

 

Më herët, moderatorja ka treguar për momentin kur është ndjerë në siklet teksa ka qenë në skenë.

“Po kam pasur një natë të vështirë kur s’isha në humor fare, por duhet të qeshja e të kryeja detyrën! Është pjesa më e vështirë e këtij profesioni.

Ka momente kur në kulmin e seriozitetit më kap e qeshura! Jam perfekte për meme në ato momente”, ka treguar moderatorja.

Në këtë bisedë nuk kishin si të mungonin as pyetjet në lidhje me planet dhe projektet e ardhshme të Alketës.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...