Home Roze Edhe Alketa Vejsiu shkoi në Dubai, ja çfarë po bën atje

Edhe Alketa Vejsiu shkoi në Dubai, ja çfarë po bën atje

Kohët e fundit është bërë risi udhëtimi në vise të largëta, sidomos drejt Dubai-t. Shumë Vipa të tjerë kanë shkuar në Dubai këtë periudhë, përmendim këtu Enca Haxhia, Loredana dhe Mozzik bashkë me vajzën e tyre Hanna, Kida, Ledri, Sara dhe Fjolla Morina me partnerin e saj.

Alketa Vejsiu është personazhi tjetër publik që fluturoi drejt Dubait për pushime.

Në një foto të postuar në rrjetin social Instagram, Alketa cilëson se fluturat nuk i shohin krahët e tyre por ato munden gjithmonë të fluturojnë.

- Advertisement -

Moderatorja në asnjë video apo story në Instagram nuk e ka shënuar adresën e vendndodhjes së saj. Megjithatë Alketa po i shijon pushimet në Dubai, me pamjet fantastike të kullave të larta, dhe një gotë verë në të cilën shkruan Love. Duket se moderatorja po kënaqet në maksimum me pushimet, pasi fytyra e saj tregon qartë shkëlqimin dhe lumturinë që është duke përjetuar.

Akoma nuk ka informacione se me kë ka udhëtuar moderatorja dhe për sa do të zgjasin pushimet.

Kohët e fundit Alketa ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram edhe lajmin për ardhjen në jetë të mbesës së saj, duke zbuluar edhe portretin e vogëlushes. Moderatorja është bërë hallë e një vajze, pasi vëllai i saj Endri është bërë baba.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...