Home Roze Misteri i veshjes së Alketa Vejsiut në natën e parë të çdo...

Misteri i veshjes së Alketa Vejsiut në natën e parë të çdo emisioni, ja pse zgjedh vetëm ngjyrën e bardhë

Nuk e dimë nëse e keni vënë re ose jo, por moderatorja Alketa Vejsiu është shfaqur e veshur me të bardha sa herë ka nisur një emision!

Këtë e ka treguar edhe ajo vetë në disa story në Instagram, ku ka mbledhur në një kolazh pamjet e saj në netë të ndryshme të emisioneve të saj.

Gjithmonë në natën e parë, moderatorja është shfaqur me të bardha dhe kjo veshje ka një mesazh “të fshehtë”.

- Advertisement -

“Nata e parë e çdo programi vishem gjithmonë me të bardha. Ngjyra e shansit”.- ka shpjeguar Alketa për ndjekësit e saj.

 

Pra, rrobat e bardha qenkan ‘hajmalia’ e moderatores në nisje të çdo emisioni të ri!

Kujtojmë se para disa kohësh, Alketa u rrëfye për fansat e saj në Instagram se e kishte kaluar Covidin dhe fatmirësisht tashmë ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Moderatorja ishte izoluar për dy javë, ndërsa pas dy javësh tamponi i saj kishte rezultuar negativ.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat. Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten! Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! ”- shkruante Alketa krahas disa fotove të sajat.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...