Home Roze Rina Balaj tërheq vëmendjen e fansave, ja si dukej në fëmijëri

Rina Balaj tërheq vëmendjen e fansave, ja si dukej në fëmijëri

Artistja shqiptare, Rina Balaj, ka filluar të jetë edhe më e pëlqyer nga audienca e gjerë.

Ajo shpesh di të marrë vëmendjen e fansave, përmes postimeve të shumta që shpërndan nga përditshmëria.

Por, kësaj radhe Rina zgjodhi të hap arkivat, për të ndarë me ndjekësit disa imazhe të realizuara vite më parë.

- Advertisement -

Në njërën prej tyre të realizuar në vitin 2001, Balaj shihet tejet e këndshme, derisa e gjitha ishte e veshur me të kuqe.

“Unë në vitin 2001 dhe sigurisht gjithçka me ngjyrë të kuqe”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi i dytë nga këngëtarja ishte shprehur një vit më pas, teksa bukuroshja shihej së bashku me të ëmën.

Ndërkohë kujtojmë se “Rosita” është projekti fundit nga Rina, që u prit jashtëzakonisht mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...