Home Lajme Thoshte se covid-i ishte sajesë, infektohet Alfred Cako/ Ja si është gjendja...

Thoshte se covid-i ishte sajesë, infektohet Alfred Cako/ Ja si është gjendja e tij


Kons piracionisti Alfred Cako është infek tuar me Covid-19. Mësohet se ai nuk do para qitet sot në stu dion e Top Cha nnel në pr ogramin “Rrethi Katror” ku prej muajsh tregon se Covid-19 nuk ekz iston dhe se kjo është një saj esë e Il umin antit.

Ai sfid onte hapur edhe insti tucionet shënd etësore duke i kërkuar që të hy nte në spit alin Inf ektiv pa ma skë duke shprehur bi ndjen që gjithçka ishte një saj esë.
- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...