Home Lajme I këndoi Erdoganit, Guri Rrokaj: U bëj thirrje shqiptarëve të më sha...

I këndoi Erdoganit, Guri Rrokaj: U bëj thirrje shqiptarëve të më sha jnë sa më shumë


Një këngë pol ifonike me elozhe për Presidentin turk Rexhep Taip Erdogan do të ngja llte jo pak rea gime. Aut ori i saj është 66-vjeçari nga Mallakastra, Guri Rrokaj, ndër të paktë këngëtarë të i so-p olif onisë, i de koruar nga Presidenti 3 muaj më parë.

“Jam nga Aranitasi nga fshati me 5 gjen eralë, i 6 jam unë. I kam kënduar dësh morëve he ronjve gjen eralëve dhe kapedanëve.

“Sa e bëra tekstin ua lex ova dhe e mir atuan. Se unë kam lindur për të bërë bëm a. Se unë me këtë këngë dua të mbetem në hi stori. Duk e u nisur nga mbështetja e madhe që i kanë Turqia Shqipërisë edhe kur ka qenë e rr ez ikuar nga shtete të tjera dhe për ti lënë një gj urmë këtij drej tuesi të madh”, tha më tej ai.

- Advertisement -

Me vargje t për Erdoganin Guri Rrokaj kërkon të mb etet në histori. Ndërsa për kr itikët që nuk kanë qenë të paktë në r rje tet soci ale ka këtë përgjigje:

” Kam sh kaktuar një te rmet, le ta harrojmë pa ndeminë populli shqiptar të merret me këtë. dhe u bëj thi rrje të më sh ajnë sa më shumë, ata që s’bëjnë dot k ëtë që bëj unë të sha jnë sa më shumë”, thotë ai në in terv istën për Re port Tv.
- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...