Home Lajme E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të...

E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të gazetarëve

Gazetari i CN N Andrew Kaczynski dhe gruaja e tij, repo rterja e Ë all Street Jo urnal, Rachel Louise Ensign, po vajtojnë për hu mbjen e vajzës së tyre 9-muajshe, Francesca. Ajo vd ïq në prag të Krishtlindjes, tha Kaczynski në një cicërimë në Të itter, pas një be teje disa mujore me kán cerin.

“Ne jemi zem ërth yer që duhet të njof tojmë se vajza jonë e bukur Francesca vd ïq natën e kaluar në krahët e mamasë dhe babait të saj,” shkroi ai në Tw itter. “Do të ketë gjithmonë një bo shllëk i madh në ze mrat tona për të. Ne jemi shumë mirënjohës që kemi n johur dashurinë e saj. France sca të duam ”. Në shtator, Kaczynski nj oftoi se fëmija i tyre ishte diagn ostikuar me një “tu mor të tr urit jashtëzakonisht i rrallë dhe shumë ag resiv”.

Në muajt që pasuan, ai vazhdoi të njo ftonte fan sat dhe ndj ekësit për gjendjen e vajzës së tij. Ajo bëri një ndërhyrje kirur gjikale në tr u dhe javët e fundit, një inf eksion myko tik që buronte nga një ndërlikim me kimi oterapinë e saj, e përk eqësoi gjendjen dhe bëri që të shtrohej në te rapi int esive.

- Advertisement -

Në prag të Krishtlindjes, Kaczynski shkroi në Twi tter duke kërkuar lu tje dhe “shpresë për një mrekulli të Krishtlindjes” për familjen e tij, por duket se nuk kishte asgjë që mund të bëhej për ta mbajtur në jetë të voglën.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...