Home Roze Rrëfimi pikëllues i Anxhela Peristerit: S'kisha para t'i shpëtoja jetën nënës time

Rrëfimi pikëllues i Anxhela Peristerit: S’kisha para t’i shpëtoja jetën nënës time

E ftuar në emisionin e “Ardhmja është vajzë”, këngëtarja e njohur ka rrëfyer për periudhën më të vështirë të jetës së saj, për të cilën është shprehur se dëshiron ta fshijë nga kujtesa.

“Kur është ope ru ar mami kemi qenë në Greqi dhe mbaj mend që nuk kishim lekë për të paguar o peraci onin. Dhe babi sigurisht e ka pasur të vështirë op eraci onin para pesë vitesh sepse kishte një ulçerë shumë të madhe dhe nuk dinim se si ishte situata. Ka qenë një periudhë që e ka përjetuar shumë keq dhe nuk dua ta kujtoj fare, dua ta fshij nga memoria” – ka thënë Anxhela Peristeri, e cila edhe është përlotur gjatë intervistës.

Për më tepër, këngetarja ka treguar se i është dashur të punojë që në moshën 15-vjeçare, e madje për një periudhë të gjatë ka qënë e vetmja e punësuar në familjen e saj.

- Advertisement -

Mirëpo këto situata të vështira e kanë bërë më të forte Anxhelën, e cila sot është një nga artistet më të suksesshme të skenës shqiptare, e cila ka fituar disa çmime të rëndësishme. Ajo ka pasur një mesazh motivues për të gjithë fansat e saj.

v

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...