Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

ARTIKUJT E FUNDIT

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...

Darkë me bashkëshorten apo ndeshjen e Liverpool? Mc Kresha jep përgjigjen epike

Dy reperët e famshëm MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë qenë të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku kanë...

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Donald Veshaj imiton gjatë emisionit Bora Zemanin

Mbrëmjen e djeshme në emisionin  “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi. Gjatë emisionit u zhvillua loja e Tinder-it, ku Adrola...

Receta/ Mënyra më e shëndetshme për të gatuar pulën

Për fat të mirë, ka shumë mënyra për të fituar përshtypjet në një darkë pule duke ruajtur vlerat e saj ushqyese. Sipas Healthline, pjekja...

“Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për Ledrin dhe Kidën

Pak ditë më parë, Ledri Vula publikoi duetin me Kidën, të cilin e kishin paralajmëruar prej disa kohësh. Kënga me titull “T’du” është pritur...

“Ky do të ishte…”/ Trixa u rrëfye me lot në sy, Donaldi dënon bullizmin

Aktori i humorit Donald Veshaj duket se ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me situatën e vështirë që po përjeton...

Kozaku e pëson nga shokët, i nxjerrin videon duke bërë s*ks me një vajzë (VIDEO)

Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “Mbreti i Instagramit” është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Teksa reperi Stresi ndodhej live, një mik i...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

FOTO/ Noizy e mbështeti publikisht, Stresi habit me fjalët ndaj ish rivalit të tij

Noizy dhe Stresi i kanë dhënë fund armiqësisë disa vjeçare. Muajt e fundit, ata kanë treguar se i kanë sheshuar problemet dhe tashmë gëzojnë...

Uji i trëndafilit është një shpëtim për flokët, 5 përfitimet e mahnitshme që merrni prej tij

Uji i trëndafilit është një produkt që po gjen një përdorim gjithmonë e më të gjerë në kozmetikë. Është një lëng që përftohet nga...

Gomari “shëtit” me makinën e policisë, fotot më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Njerëzit përballen çdo ditë me të papritura. Shumë prej tyre i kanë ndarë këto gjëra të çuditshme në internet. Si për shembull rasti i...

“Kemi ndarë krevatin bashkë”/ Andi bën deklaratën e fortë për Jasminën: Nuk kemi qenë kurrë të lidhur bashkë

Ish-konkurrentët, Andi Artani dhe Jasmina Kadriu vendosën të dilnin bashkë nga “Për’puthen”, për të parë se si do të vazhdonte marrëdhënia e tyre jashtë. Vetëm...

Rita Ora dhe Dua Lipa së shpejti në Tiranë për koncertin madhështor, ja kur nisin përgatitjet

Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se pas finales së Conference League, kryeqyteti do të fillojë përgatitjet për të pritur dy koncertet e mëdha të...

Çfarë ndodhi? Vëllezërit Veshaj shfaqen të përlotur në emision: Është një emocion i veçantë

Ndonëse nga shumë njerëz portretizohen si vëllezërit moskokçarës, për të cilët së fundmi doli në dritë edhe një sherr, Romeo dhe Donaldi kanë treguar...

“Emri im nuk përmendej në Top Channel!”, Agron Llaka tregon aktoren që ka qenë ‘i fiksuar’

Aktori i njohur Agron Llakaj ishte sot i ftuar në emisionin “Më lër të flas” ku Romeo dhe Donaldi e lanë të fliste për...

“Një ditë do martohesh me mua!”/ Donaldi i bën dedikimin Borës LIVE në emision

Edhe ju menduat se Semi Jaupaj do të ishte e fundit që mund t’ia falte Donald Veshajt lidhjen me Beatrix Ramosajn? Këngëtarja i surprizoi...

TE NDRYSHME

10 vite bashkë/ Vajza e Ilir Shaqirit, Emily e prezanton shokun e saj të jetës (FOTO)

Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj në rrjetin social “Instagram” që nuk kanë tërhequr vëmendjen vetëm sepse janë foto të...

E njihni kush është bukuroshja? Shqiptarja e cila sot po “korr” sukses dhe ka “pushtuar” botën (FOTO)

Personazhi në fotografinë kryesore të lajmit është këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa. Dua Lipa lindi në Londër më 22 gusht 1995 dhe shkoi...

Ronela Hajati injoron “gojët e liga”, publikon videon nga Eurovision: Gjithçka fillon pas kësaj…

Ronela Hajati ka rikujtuar performancën që bëri në gjysmëfinalen e parë të Eurovision 2022. Këngëtarja, e cila na përfaqësoi me “Sekret” ka publikuar një...

Humbni peshë me metodën “90 minuta”! Pa dietë dhe ushtrime, thjesht ndryshoni këtë gjë

Shkencëtarët nga Universiteti Surrey prezantuan një mënyrë të thjeshtë për të humbur peshë të quajtur “90 minuta”. Thelbi i këtij programi është tepër i...

Përmirëson tretjen dhe shikimin, konsumoni këtë frut nëse dëshironi të forconi trupin

Ky ushqim jep aq shumë përfitime saqë edhe egjiptianët e lashtë e përdornin si ilaç. Është selino dhe me të drejtë ka epitetin e...