I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

ARTIKUJT E FUNDIT

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...

“Nuk del i gjallë nga studio pa më dhënë lekët”, plas sherri në Tv Klan

Seanca e ndërmjetësimit e kësaj të diele në “Shihemi në Gjyq”, rubrika e njohur në “E Diela Shqiptare”, zhvillohet midis Ilirit dhe Lavdoshit. Shkak...

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj. Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të...

Kur do të rikthehet në muzikë? Eni Koçi shuan kureshtjen e fansave

Eni Koçi ka disa muaj që nuk ka qenë aktive në muzikë. Projekti më i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me Fisnikët,...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

Do të habiteni kur të mësoni çfarë sekreti fsheh numri i fundit në ID tuaj

Në dokumentin e identifikimit, që e njohim si letërnjoftimi, ka shumë të dhëna, nga fotografia, ditëlindja, e deri te data e skadimit të dokumentit. A...

“Do bëja kompromise për muzikën”, habit këngëtarja e re (Video)

Kristina Lufo është këngëtarja më e re në tregun muzikor shqiptar, e cila ka vetëm pak javë që ka lançuar videoklipin e saj të...

U vr a nga një i sëmurë mendor së bashku me të atin, letra prekëse për beben 9-javëshe

Në qytetin Trier të Gjermanisë, një person me pro bleme mendore vr au me makinën e tij 5 njerëz. Ngjarja vazhdon të shok ojë...

Shi e borë në të gjithë vendin, por ja si do jetë moti javën e ardhshme (Foto)

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje në pjesën më të madhe të territorit. Në zonat e...

Dosjet e UÇK në Shqipëri/ Miratohet ngritja e Komisionit të Posaçëm, drejtuar nga Ulsi Manja

Parlamenti miraton sot ngritjen e Komisionit të Posaçëm parlamentar që do të hedhë dritë për të gjitha veprimet që lidhen me hetimet e...

Bashkëpunim për herë të parë? Arilena dhe Albani po përgatisin një surprizë (Foto)

Dy këngëtarët e dashur për publikun, Alban Skënderaj dhe Arilena Ara janë duke punuar mbi një projekt të ri muzikor. Përmes një postimi në rrjet...

Video/ Ministria nuk kalon fondin, personave me aftësi të kufizuara nuk u japin pagën

Problematika e radhës na ka cuar tek Njësia Administrative Paskuqan, pasi 300 persona me aftësi të kufizuara, cdo muaj marrin pagën e inva liditetit....

Veliaj promovon Neritan Liçajn/ Çfarë po ndodh? (Video)

Edhe pse ka qenë një nga kr itikët më të mëdhenj të Erion Veliajt për projektin e ndërtimit të një teatri të ri kombëtar,...

TE NDRYSHME

Jasmin Kadriu në një lidhje me djalin e ish-Guvernatorit? Detajet që po i bëjnë të gjithë të dyshojnë

Teksa në sytë e publikut u duk se historia mes Andit dhe Jasminës u rindez sërish me ballafaqimin e tyre para disa ditësh në...

“A u fërkove mirë?”/ Graniti lahet në dush me konkurrenten tjetër, Fifi ‘çmendet’ nga xhelozia

Pak ditë më parë Fifi u përlot nga xhelozia për Granitin. “Unë e di se si e sheh ti Semin dhe nuk dua të...

“Leku letër”, çanta e këngëtares shqiptare kalon shifrën 2 mijë Euro

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme. Ajo vishet gjithmonë me shumë sharm dhe kjo bie menjëherë në sy. Në...

Mbron zemrën dhe forcon sistemin imunitar, vlerat e pabesueshme shëndetësore që mbart një kokërr shegë

Shega mund të integrohet në dietë në mënyrë të ndryshme ofruar shumë përfitime të rëndësishme. Por si ndikon në shëndetin tonë? Mbron kundër radikalëve të...

Pjesë e një filmi er otik? Klaudia Pepa tregon nëse do pranonte të shfaqej nudo

Prej disa vitesh, balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, jeton në Itali, ku ka ndërtuar edhe karrierën e saj. Përveç baletit, ajo ka arritur...