I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

ARTIKUJT E FUNDIT

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...

“Nuk del i gjallë nga studio pa më dhënë lekët”, plas sherri në Tv Klan

Seanca e ndërmjetësimit e kësaj të diele në “Shihemi në Gjyq”, rubrika e njohur në “E Diela Shqiptare”, zhvillohet midis Ilirit dhe Lavdoshit. Shkak...

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj. Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të...

Kur do të rikthehet në muzikë? Eni Koçi shuan kureshtjen e fansave

Eni Koçi ka disa muaj që nuk ka qenë aktive në muzikë. Projekti më i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me Fisnikët,...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

8 muaj pa punë/ Këngëtarja shqiptare: Është t urp, të dalë nesër dhe të shesë bukë

Janë shume artistë, të cilëve u është ndërprerë puna prej tetë muajsh tashme dhe ende nuk dine kur do te rikthehen. Por më shumë...

Krijohet çifti i parë në Për’puthen, Fatjoni puth… (Foto)

Kete te shtune konk urrentet e Perputhen do te jene te ftuar ne emi sionin Shiko Kush LUAN me au tore dhe moder atore...

Historia e 50-vjeçares të sëmurë që jeton në shtëpi të shkatërruar dhe pa drita

Emi sioni “BOOM” në R tv Ora në rub rikën “Shqipëria pa filtra” të kësaj të premteje solli historinë e 50-vjeçares Afërdita Strora...

Do zërë vendin e Sandër Lleshajt? Reagon Elisa Spiropali

Ministrja e Shte tit për Mar rëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka ko mentuar largimin e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Në një...

Sazan Guri feston ditëlindjen në spital (Video)

Ambientalisti Sazan Guri ishte shtruar në spital për shkak të një oper acioni që ka bërë në ze mër, ndërkohë që dje për të...

Flet për herë të parë vajza që qëndroi përballë policisë (Foto)

Gjatë pro testës së djeshme një video bëri xhi ro me shpejtësi në rrje tet soc iale. Në pamjet e shpërndara shihej një vazjë...

Vajza e Mozzik dhe Loredanës tërheq vëmendjen e Nicki Minaj

Loredana pos ton shpesh foto e vi deo me Hanën, duke na dhuruar të gjithëve momente plot ëmbëlsi dhe dashuri. Pak ditë më parë reperja...

A do ketë tjetër takim midis Andit dhe Teas?

Nuk dihet ende nëse Tea dhe Andi kanë akoma ndjenja e tërheqje fi zike me njëri-tjetrin. Takimi i tyre la të kuptohet se të dy...

TE NDRYSHME

A mund të prishet djathi i bardhë në frigorifer? Truket që duhet të dimë të gjithë për ta mbajtur sa më të freskët

A mund të prishet djathi i bardhë? Djathi është një nga produktet më të konsumuara nga familjet shqiptare. Si përbërës i recetave të ndryshme apo dhe...

57-vjeçarja nga Kosova kuron çdo së mundje me bimë: Pacienti i parë ka qënë burri, e kam shëruar

Sylbie Sahiti është 57-vjeçarja nga Kosova, që kuron çdo s ëmundje me bimë. Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, ajo ka...

Cilat janë ndryshimet mes sheqernave që përdorim çdo ditë? Ekspertët japin këshillat që duhet t’i dimë të gjithë

Ata që tregohen të vëmendshëm kur lexojnë etiketat e ushqimeve, me siguri janë njohur me terma si “ pa sheqer”, “ pa sheqer të...

Sherri mes dy mësueseve te gjimnazi ‘Çajupi’, drejtoresha e shkollës merr vendimin e papritur

Sherri i 2 mësueseve që morën fiset përkatëse dhe shokuan opinionin publik, i ka kushtuar vendin e punës drejtoreshës së shkollës Çajupi në Tiranë....

“Kur bënte golat më shkelte syrin”, Semi plas deklaratën e fortë për Ilirin, Donaldi befason me ato që thotë: Po e di o shpirti...

Një përplasje e as hpër u zhvillua mbrëmjen e djeshme mes dy banorëve të ‘Big Brother Vip’, Ilir Shaqirit dhe Sami Jaupajt, nisur nga...