Home Roze

Roze

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...

Mevlani bën “lëmsh” rrjetin me postim e fundit, kush po i thotë “Të Dua”

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë. Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak...

Rrëfehet “Miss Shqipëria”: Mesazhet me “Capital T”, sikleti, çmenduria dhe prapaskenat…

Si është një ditë e zakonshme në verë? Projektet, situatat e sikletshme, prapaskenat e xhirimeve dhe gjëja më e çmendur që ka bërë. “Miss...

“Goca mos u afroni”, Robert Berisha flet për herë të parë për nipin

Këngëtari i njohur Robert Berisha nga Ksamili në një intervistë për gazetaren Irini Meçe në “Edicionin Veror” në “ABC” zbuloi projektet për sezonin e...

Ditëlindje, fishekzjarre dhe miq të mirë, Ori Nebiaj feston buzë detit

Moderatorja e dashur e ekranit, Ori Nebiaj, është vajza e ditëlindjes e cila ka marrë vëmendjen e të gjithëve mbrëmjen e kaluar. Ori ka mbledhur...

E lidhur me djalin e biznesmenit shqiptar? Ja si qenka puna e marrëdhënies së Era Istrefit

Kohët e fundit Era Istrefi është parë të udhëtojë shpesh drejt Shqipërisë. Madje këto ditë ajo i ka kaluar në jug të vendit për...

Rama me të shoqen darkojnë me familjen e Dua Lipas dhe të dashurin e saj

Kryeministri Edi Rama bashkë me të shoqen Linda Rama si dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj kanë darkuar me familjen e artistes shqiptare me...