Home Lajme Macja kërkon që pronari të ndalojë punën dhe ta përqafojë, videoja bëhet...

Macja kërkon që pronari të ndalojë punën dhe ta përqafojë, videoja bëhet virale

Kafshët janë vërtet miqtë më të mirë të shumë prej nesh, dhe shumë pronarë e dinë më së miri këtë. Madje, disa prej tyre preferojnë që më mirë do të kalojnë kohë me kafshët e tyre sesa me dikë tjetër. Casper dhe Teddy janë thjesht një dyshe e tillë, të pandashëm.

Teddy është macja persiane portokalli e Casper-it, e cila do që të qëndrojë pranë pronarit të tij. Videoja në të cilën Teddy tenton që ta përqafojë Casperin teksa po punon është bërë virale në rrjet. Ndërsa Casper po punonte në kopësht, Teddy u afrua dhe filloi ta “shtynte” me putrën e tij.

- Advertisement -

Pronari e përkëdheli disa herë por macja nuk u dorëzua dhe Casper iu desh ta merrte në krahë dhe ta përqafonte

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...