Home Lajme I biri bën 1 vjeç, modelja shqiptare ndan fotot e ëmbla: Nuk...

I biri bën 1 vjeç, modelja shqiptare ndan fotot e ëmbla: Nuk e di se si kam jetuar pa ty

Në vit më parë, Aurela Hoxha i surprizoi të gjithë kur zbuloi se ishte bërë nënë për herë të parë. Modelja ishte bërë nënë e një djali më parë por lajmin e zbuloi në qershor. Ndërkohë, ditën e sotme vogëlushi feston përvjetorin e parë të lindjes.

Si rrallëherë, modelja ka ndarë disa fotografi të ëmbla me vogëlushin e saj ndërsa është munduar që të mos zbulojë portretin e tij. Aurela shprehet se ndihet e bekuar me ardhjen në jetë të djalit ndërsa shton “pyes veten se si kam jetuar pa ty”.

- Advertisement -

Një vit jetë! Fryma mamit, pasi të solli zoti në jetën time, fillova të pyes veten si kam jetuar më parë pa ty…Ti i jep kuptim jetës tonë. të dua, të Duam! Faleminderit Zot! Gëzuar ditëlindjen tënde të parë engjëlli im.”, ka shkruar modelja.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...