Home Lajme “Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për...

“Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për Ledrin dhe Kidën

Pak ditë më parë, Ledri Vula publikoi duetin me Kidën, të cilin e kishin paralajmëruar prej disa kohësh. Kënga me titull “T’du” është pritur shumë mirë nga publiku dhe deri më tani ka gjeneruar afro 3 milionë klikime. Dhe partnerja e reperit, Sara Hoxha ka treguar mbështetjen ndaj tij.

Ajo ka publikuar një fotografi me Ledrin pranë një makine që është përdorur për klipin e dyshes. Mirëpo, ajo që ka shkruar krahas fotografisë, ka bërë që ndjekësit ta akuzojnë për xhelozi. “Këngë e bukur me @kida po fotot më të bukura me mua apo jo?”, iu është drejtuar Sara ndjekësve të saj.

Krahas komenteve pozitive, bien në sy shumë ndjekës që shkruajnë se është xheloze për raportin mes dy artistëve. “Sa xheloze je”, “Xhelozia”, “Ti v des nga xhelozia për Ledrin”, janë disa prej komenteve të shumta që vihen re në postimin e saj.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...