Home Roze VIDEO/ Ju duken njësoj? Ylli me famë botërore “kopjon” këngën e reperes...

VIDEO/ Ju duken njësoj? Ylli me famë botërore “kopjon” këngën e reperes shqiptare

Nicki Minaj është një ndër reperet më të suksesshme ndërkombëtare. Pak ditë më parë, ka publikuar këngën më të re me titull “ëe Go Up” në bashkëpunim me Fivio Foreign. Megjithatë duket se për këtë projekt Nicki është frymëzuar nga reperja shqiptare, Melinda Ademi.

Një video që po qarkullon në TikTok tregon këngën e saj dhe Melinda Ademit, të cilat janë ngjashme për nga vija melodike. Ndjekësit janë të bindur se Nicki ka kopjuar ose është frymëzuar pasi kënga e saj sapo është publikuar ndërsa ajo e Melindës me titullin “Ami”erdhi në janar të 2019.

- Advertisement -

Kujtojmë që Ademi është takuar me Nicki Minaj në “American Idol” në vitin 2011. Melinda rrëfeu takimin me yllin e famshëm amerikan teksa tha: “Takimi ka qenë shumë interesant. Më ka thënë po më pëlqen shumë outfiti yt, a mundesh me u rrotullu? U rrotullova dhe më tha “cute b*tt” (të pasme të lezetshme).

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...