Home Kuriozitete Miriam Cani zbulon surprizën e ëmbël, çfarë ka përgatitur ajo?

Miriam Cani zbulon surprizën e ëmbël, çfarë ka përgatitur ajo?

Këngëtarja e njohur Miriam Cani është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar. Prej vitesh pjesë e tregut muzikor, artistja ka qenë gjithnjë një nga të preferuarat  publikut për zërin dhe ëmbëlsinë e saj,

Së fundmi, ajo ka zbuluar lajme mjaft të mira për të gjithë.

E ftuar në ‘Top Albania Radio”, ajo ka bërë me dije se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

- Advertisement -

Ajo ka treguar se bëhet fjalë për një ninullë e cila do të jetë një dedikimi për dy fëmijët e saj, ndërkohë që e cilësoi këtë projekt si një gjë shumë të ndjerë e që ka ardhur natyrshëm.

“Kemi bërë diçka që do dalë këto ditë. Jemi duke punuar mbi disa materiale muzikore. Nuk dua të zbuloj shumë. Po bëj diçka totalisht të re për sa i përket karrierës sime, rrugëtimin tim muzikor. Është diçka që unë e ndjej më shumë se kurrë.

Lidhet me gjithçka sa me biznesin, aq edhe me jetën familjare. Kam bërë një ninullë. Është një projekt shumë i ndjerë, shumë i bukur. Ka vite që e mendoj si projekt, por ka qenë problemi i kohës. Tani erdhi natyrshëm, Albani kompozoi diçka shumë të bukur. M’u përshtat shumë dhe do dalë këto ditë.”, tha ajo.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...