Home Kuriozitete E lidhur me një biznesmen shqiptar? Selena Gomez tregon si qendron e...

E lidhur me një biznesmen shqiptar? Selena Gomez tregon si qendron e vërteta

Këngëtarja e njohur, Selena Gomez ka treguar se është ‘single’. Ajo ka postuar së fundmi në TikTok, një video të vetes duke sinkronizuar fjalët në audion virale të King Nas, e cila shfaq një burrë që përpiqet të bëjë për vete një grua, por që në fund nuk ia del.

“Ndoshta kjo është arsyeja përse unë jam beqare. Mos i besoni këtyre fjalëve”, ka shkruar këngëtarja sipër postimit.

- Advertisement -

Në fillim të muajit, Selena u fotografua duke ndjekur një koncert të Dua Lipës në New York së bashku me biznesmenin shqiptar, Zen Matoshi. Megjithatë, një burim i afërt me Gomez tha për E!News se të dy janë thjesht miq.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...