Home Kuriozitete Dolën çift nga “Love Story 2’’/ Kriset marrëdhënia e ish-konkurrentëve, zbulohen detajet

Dolën çift nga “Love Story 2’’/ Kriset marrëdhënia e ish-konkurrentëve, zbulohen detajet

Ish-konkurrentët e “Love Story 2”, Dea dhe Albioni, të cilët dolën ccift nga programi, kanë pësuar një krisje në marrëdhënien e tyre.

Nëse do të shohim llogaritë e tyre personale në “Instagram” ata kanë fshirë çdo foto që kanë dalë së bashku.Madje, ish-konkurrentët nuk e kanë më ‘folloë’ njëri-tjetrin.

Ajo çka shtoi më shumë dyshimet ishte postimi i Deas në “Instagram”-in e saj, e cila ka thënë:

- Advertisement -

Pas çdo vajze është është një ish- i dashur i saj që sillet si Kanye’’, ka shkruar ajo.

Rikujtojmë se Dea dhe Albioni i shin çifti i parë që dolën nga “Love Story 2”.

Dea u shpreh se në zemrën e saj lindi diçka që nga puthja e parë që ka pasur me Albionin. Ajo gjithashtu tha se edhe pse dilte me djem të tjerë, mendja i qëndronte te konkurrenti.

Dea: Kur e kam ftuar në takim dhe i kam dhuruar një puthje, që në atë moment unë e dija që në zemrën time lindi diçka. I dhashë vetes time kohën që mu desh. Dola me djem të tjerë, por në fakt edhe kur isha me ta unë mendoja për Albionin. Edhe nëse kishte dikush që më prekte dorën, unë mendoja për ngrohtësinë e prekjes së Albionit. Unë e di që ndjenjat e mia janë të vërteta, janë reale.

Albioni nga ana tjetër u ndje sikur e gjithë bota ishte e tij dhe tani është shumë i lumtur.

Albioni: U ndjeva sikur e gjithë bota është e imja.  Kisha shumë momente xhelozie që kur zgjidhte dikë tjetër në takim, mendoja se e humbja. Tani që jam këtu, jam shumë i lumtur.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...