Home Kuriozitete Befasuese! Eni Çobanit i ndodh “gjèma”, ja sa euro pretendon se i...

Befasuese! Eni Çobanit i ndodh “gjèma”, ja sa euro pretendon se i janë vj edhur

Është një nga personazhet më të dáshur të pùblikut shqíptar, Ení Çòbani, por këtë rrádhë ajo është në qèndër të vëmèndjes pas një ngjárje aspak të híjshme.

Jùristja shqíptare përfùndon në gjýq dhe ky lájm ka mshqètësuar të gjíthë personat që e njòhin.

Në mèdíet shqiptare bèhet e ditur se Çobani ka kállëzùar menaxherin e zyrës së saj lígjòre, z.Erík Çorati, dhe jùristja pretendon se i ka vjèdhùr 30 mije euro nga klientët.

- Advertisement -

Pòlícía e shtetit ka rèaguar në mënyrë të shpèjtë duke e vènë në pránga Çoratin.

Pára gjýkatës, në seáncën e másës së árrèstit, ky i fùndit ka mòhuar akùzèn duke hèdhur çdo akùzë të mùndshme mbi Eni Çòbanin.

“Më pèrdòri për të fshèhur párátë. S’kam krýer asnjë vjèdhje”, ka thènë ai.

Gjíthsesi hètimet janë në víjímësi dhe të gjíthë prèsín me padùrim të zbárdhet e vèrteta.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...