Home Kuriozitete Reperi i njohur shqiptar në telashe, përshihet në një sherr në Bruksel...

Reperi i njohur shqiptar në telashe, përshihet në një sherr në Bruksel (VIDEO)

Reperi i njohur nga Kosova, Don Xhoni, është futur në telashe. Qetësia i ka munguar artistit këto kohë jo vetëm në muzikë, mes diss-eve e përplasjeve të shumta, por edhe në jetën personale.

Së fundmi, ai është përfshirë në një sherr në një lokal. Në rrjetet sociale po qarkullon një video e tij ku po largohet me forcë nga vendngjarja. Nuk bëhet fjalë për një sherr në Shqipëri a Kosovë por për në Bruksel.

Bëhet me dije se reperi nuk është përplasur fizikisht por e gjithë situata ka degjeneruar në fyerje e ofendime. Megjithatë, nuk është zbuluar se çfarë ka ndodhur konkretisht dhe cilat motive e shkaktuan këtë gjë. Po ashtu, reperi ka zgjedhur të qëndrojë në heshtje dhe të mos komentojë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...