Home Lajme Një tjetër bebush! Çifti i njohur i ‘showbiz’-it shqiptar po bëhen prindër...

Një tjetër bebush! Çifti i njohur i ‘showbiz’-it shqiptar po bëhen prindër për herë të dytë

Aktori dhe prezantuesi i “Fiks Fare”, Devis Muka është një ndër figurat publike më gazmore e ekranit shqiptar.

Ditën e sotme, Kryefjala.com ka zbuluar se ai do të bëhet baba për herë të dytë.

Në lidhje me lajmet rreth shtatzënisë së parteres së tij, prezantuesi ende nuk ka thënë asgjë.

- Advertisement -

Rikujtojmë se Devisi dhe partnerja e tij Nertila Teme, kanë edhe një vajzë së bashku, me emrin Negin.

Në një foto që e postoi në “Instagram”, Devisi shkruajti:

“Mirë se erdhe Negin! Do ta bëj botën të bukur veç për ty”, i premton aktori të porsalindurës.

Në një intervistë, Devisi deklaroi se kjo dhuratë ishte “si çdo gjë e bukur në jetë, që troket vetë, pa e kërkuar”.

Edhe kur e vogla e tyre mbushi 5 vjeç ata e kanë festuar në mënyrën më të bukur ditëlindjen e saj. Me një foto familjare, moderatori dhe aktori i njohur zgjodhi t’i dedikojë disa fjalë të ëmbla vajzës së tij.

“Faleminderit që i dhe jetë jetës sonë. Negin 3 vjeç”, shkruan Devisi.

E vogla e tij rritet çdo ditë dhe po bëhet një zonjushë e vërtetë, ndërsa prindërit po sigurohen që të realizojnë çdo dëshirë të saj.

ka treguar edhe detaje të jetës së tij si baba e si bashkëshort.

“Lindja e vajzës më ka ndryshuar totalisht jetën, por për mirë. Vajza ime është energjia kryesore që kam. Jeta bëhet më e vështirë por sfidat më të bukura kur ke një qëllim të pastër përpara. Pas ardhjes së fëmijës pasioni me partneren rritet pasi, e para, femrat kur bëhen nëna janë më tërheqëse; e dyta dhe më kryesorja është se tani kemi një dashuri që na bashkon edhe më shumë”, tregon ai.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...