Home Kuriozitete “Njerëzit më hidheshin në makinë”/ Ilir Shaqiri tregon çfarë ka përjetuar në...

“Njerëzit më hidheshin në makinë”/ Ilir Shaqiri tregon çfarë ka përjetuar në Itali

Ilir Shaqiri fituesi i ‘Big Brother VIP’ ishte i ftuar sot në emisionin ‘Wake Up’, ku foli për ditët e para pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

“Nuk është hera e parë që përjetoj një gjë të tillë, përsa i përket famës nga viti 2000-2007, ku kam qenë në programe të fuqishme në Itali. Kur dilnim nga puna, të hidheshin në makinë, nuk donin me e ditë më kë je në makinë. Edhe në rrugë. Ishte periudhë ku racizmi ndaj shqiptarëve ishte i madh. Ndjesia është e njëjtë, artisti jeton për këtë gjë, gjithë jetën e tij, për dashurinë e publikut”, tha balerini i njohur.

I pyetur nëse e kishte kuptuar se “Big Brother VIP” kishte marrë këto përmasa të mëdha, Iliri tha se e kishte perceptuar se do shkonte mirë.

- Advertisement -

“Kisha perceptuar që gjëja shkonte mirë, si nga komentet që Arbana na jepte me pikatore dhe nga duartrokitjet. Ndërsa banorëve të rinj ju lexohej në sy që kishte sukses formati, por masën jo. E kam konfirmuar në vetvete kur programi u shty. Dihet që në Shqipëri që për emisionin e vet thotë është më i miri, por ky është më të vërtetë”, tha balerini i dashur për publikun.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...