Home Kuriozitete “Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës shpërthen keq ndaj Einxhel:...

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës shpërthen keq ndaj Einxhel: Ik moj zhduku!

Pas debatit të shumëkomentuar Einxhel-Donald, Beniada, e cila ka një shoqëri disi më të ngushtë me Einxhel, është përpjekur të mos mbajë një qëndrim të njëanshëm duke komunikuar dhe qëndruar me të gjithë banorët, përfshirë këtu edhe Donaldin. Ky qëndrim i saj është komentuar jo pak nga Einxhel, Arjola dhe Iliri, gjë që duket se nuk është pritur mirë nga nëna e Beniadës, Linda Jakic.

Fillimisht ajo ka shpërndarë postime të Olti Currit dhe Fatma Haxhialiut, të cilët vënë në dukje presionin e banorëve për raportin që Beniada ka me Donaldin.

- Advertisement -

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

Në disa video të shpërndara në faqen e “Big Brother VIP” në Instagram – ku banorët vënë në dukje se do të ishte mirë që Beniada të pozicionohej pranë Einxhelit – nëna e saj shkruan si në vijim:

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

Në një tjetër video, ku Beniada i thotë Arjolës dhe Einxhelit “jeni bërë si dy shtriga” (pasi këto të fundit ironizojnë Monikën e cila flet me Donaldin), Linda Jakic bie dakord.

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

Në të tjera komente, duket disi më e revoltuar me komentet e Einxhel për miqësinë e Donaldit dhe Beniadës.

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

Nisur nga postimet dhe komentet në faqen e saj, duket se ëma përkrah raportin që Beniada ka me Donaldin.

“Si nuk t’u mbyll goja”/ Nëna e Beniadës

Komentet e saj janë pasuar me reagime të ndryshme, disa pro dhe disa kundër.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...