Home Kuriozitete Shihni se çfarë po ndodh me Donaldin pas daljes së Beatrix, Ermal...

Shihni se çfarë po ndodh me Donaldin pas daljes së Beatrix, Ermal Fejzullahu nxjerr videon që po thyen rrjetin

Përveç Trixës e cila nuk e ka pritur mirë daljen e saj edhe Donaldi nuk po e përjeton edhe aq mirë.

Sërish sot në gjendje vetmie e ka ‘ngushëlluar’ veten duke kënduar një këngë të vjetër të Ermal Fejzullahut.

Sot nisi ditën duke kënduar këngën ‘Për një dashuri” të Ermal Fejzullahut. Ai duket i përhumbur teksa këndon disa vargje të këtij projekti muzikor.

- Advertisement -

Këngëtari videon e ka postuar në Instastory, teksa ka shkruar se Donaldi po e ndjen këngën në maksimum.

‘Donald Veshaj tu e fillit max’, shkroi këngëtari.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...