Home Kuriozitete Monika Lubonja plas “bo mbën”, zbardhet biseda e fortë me Einxhel: E...

Monika Lubonja plas “bo mbën”, zbardhet biseda e fortë me Einxhel: E kam ditur që në fillim!

Aktorja e njohur Monika Lubonja është këtë javë në nonimin së bashku me Arbrin. Njëri prej tyre do të lërë gjatë ditës së nesërme garën, më pak se një muaj larg finales së madhe.

Nominimi padyshim që e ka bërë Monikën disi nevrike, dhe gjatë një bisede me Einxhel ajo ka folur dhe për Ilirin.

Ky i fundit kërkoi një nominim direkt me të, gjë të cilën aktorja e mori me shumë revoltë.

- Advertisement -

Einxhel i tha që të mos trembej pasi edhe Iliri mund të dalë në një moment nga shtëpia, por Monika u shpreh e bindur që kjo nuk do të ndodhte.

Ajo ka bërë një deklaratë të fortë, pasi ka hedhur dyshime se Ilirin nuk po e mban publiku brenda.

“Flisnin kot më kot, se zemër po të shkosh dhe të thuash hedhim Einxhel në nominim, në këtë rast është ekzekutim. Ore ai nuk del zemra ime, të garantoj unë, e kam këtë bindje që në fillim, kur të dalim ta them unë pse”, thotë Monika.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...