Home Kuriozitete “Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Plas keq sherri në...

“Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Plas keq sherri në emision mes çiftit të njohur shqiptar

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”. Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk e priti aspak mirë dhe dyshja debatuan ashpër me njëri-tjetrin.

Arjoni: Unë nuk po mundëm më. Kemi 2 javë krizë, debatojmë, diskutojmë…

Serena: Ça krize m? Nuk kemi ardhur të flasim për kriza

- Advertisement -

Arjoni: Më lër mua të flas, unë dua të flas çfarë të dua, ti çfarë të duash.

Serena: Si?

Arjoni: Ti e di si janë gjërat mes nesh

Serena: Seriozisht e ke ti?

Moderatori: Ça problemi keni ju?

Arjoni: Nëse i shpjegoj krejt problemet do na duhet një jetë këtu

Serena: Boll se nuk ke ardhur këtu të flasësh ça të duash, për ashtu kishe ardhur i vetëm djalë i dashur

“Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Ai i tha troç se do

Arjoni: I kam thënë Shpëtimit (moderatorit)

Serena: Je me Serena Sulën këtu, je mësuar ti me ato arixheshkat e Përputhen, kujto se je këtu me ato

Moderatori: Ka dashur të vijë vetëm, por unë kam insistuar të vini bashkë

Serena: Si? Unë kam emër, e kam një reputacion më fal, jam modele e famshme në Shqipëri. Si vjen ky më thotë fol ça të duash? Po jo mor zotëri jo, avash pak! Hej Zot na ruaj! Nuk ka shans mor

Arjoni: Këto çështje janë diskutuar por kjo nuk do t’i pranojë.

Serena: Ore mbylle, u bë fytyra jote, nuk është bërë fytyra jote të më thuash ti mua…! Po ik o se nuk është bërë fytyra jote të më thuash mua ashtu! A seriozisht e ke? Po ik more

Moderatori: Pse po e bëni këtë debat?

Serena: Unë do çohem ë

Arjoni: Kemi folur shumë, fejesa e çdo gjë që kemi pasur me këtë intervistë ka nisur e me këtë mbaron

Serena: Ti të kesh nderin

Arjoni: S’ka rëndësi i pëlqen apo jo

Serena: Ore ti të kesh nderin se ke një super femër në krah! Është duke më lutur gjithë Shqipëria oj zemër, mos e vrit mendjen se nuk ma ha fare

Arjoni: Unë dhe kjo vajza nuk jemi më

Serena: Kjo vajza ka emër, Serena Sula. Jam Serena unë, u bëre ti! Ti nuk ke shanse iher, në emision jo iher…

Arjoni: Dalin gjërat o Serenë, mos kujto se priten

Serena: Boll ë! Mos më bëj të dal nga vetja në publik!

Arjoni: Unë kam ardhur sot vetëm për publikun

Serena: Këto nuk janë muhabete të thuhen këtu. U bë surrati jot! Shpëtim a ka mundësi ta mbyllim këtu se nuk u bë ky të më ulë mua, se nuk më ul jo ky po asnjë!

Arjoni: Nuk dua të të ul, unë po them të vërtetën

Serena: Ke ndenjur një vit me mua, kemi ndarë çdo gjë bashkë

Arjoni: Unë nuk mundem t’i them atij perfekt kur nuk është kështu

Serena: Ore ti qenke i pafytyrë me vërtetë! Ti qenke i pafytyrë! Ti qenke maskara, legen. Po ta them publikisht ta marrin vesh të gjithë!

Moderatori: Unë dua ta ndërpres këtë emision

Serena: Ky të ketë nderin që po vjen këtu me mua. Është mësuar ky me ato v* e Përputhen, jam Serena Sula unë

Moderatori: Kjo është gjendje pak e vështirë

Më tej Serena u çua në këmbë e revoltuar, duke i kërkuar Arjonit të mbyllte gojën.

Arjoni: Nuk është etike të bësh gjeste të tilla në emision

Serena: A je në metro ti o k***? Ça po thua? Mbylle, boll pra, surrat i keq (i derdh gotën e shampanjës)

Arjoni: Dil jashtë! Kjo qenka ekstrem

Serena: Të keni nderin ju

Disa minuta më vonë moderatori i kërkoi Serenës të kthehej dhe i shpjeguan se ishte një rreng. Ajo ishte prekur nga e gjithë situata dhe mezi po i mbante lotët. Çifti e kaluan këtë dhe moderatori i martoi në emision.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...