Home Kuriozitete Kush do të largohet sot nga 'Big Brother VIP'? Meridiani bën parashikimin...

Kush do të largohet sot nga ‘Big Brother VIP’? Meridiani bën parashikimin e bujshëm

Meridian Ramçaj ka pak ditë që është larguar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Opinionisti i njohur shqiptar pas daljes ka sulmuar vazhdimisht banorët e po ashtu edhe produksionin.

Ai ishte përfshirë në një sherr virtual me vëllanë e Donaldit, Romeo Veshajn, pasi u largua nga formati për shkak të nominimit të aktorit nga Vlora.

Ndonëse është mjaft aktiv në rrjete sociale, Ramçaj vazhdimisht publikon postime duke kritikuar e analizuar ngjarjet që ndodhin brenda.

- Advertisement -

I njëjti ka publikuar së fundmi momentin kur Arbri nominoi Einxhel, Donaldin dhe Beatrix Ramosajn, kur pranoi të hapte kutinë e Pandorës.

Meridiani tutje hotë se ka një parandjenjë se nuk do të largohet asnjëri prej tyre duke treguar njëkohësisht për skenarin që bëhet.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...