Home Kuriozitete Ilda Bejleri feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush moderatorja e...

Ilda Bejleri feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush moderatorja e njohur shqiptare

Ilda Bejleri, moderatorja shqiptare mjaft e komentuar feston sot ditëlindjen. Ajo ka lindur më 19 janar të vitit 1987 dhe sot mbush 35 vjeç.

Urimet për moderatoren kanë filluar që në orët e para të ditës nga miqtë dhe persona të famshëm publik.

Kujtojmë se pas një shkëputje nga televizioni, Ilda Bejleri moderoi së fundmi emisonin, “T’ka mami yll” në Abc News.

- Advertisement -

Kjo lëvizje e moderatores nga gazetare sportive në drejtimin e show-t u përfol mjaft në media dhe duket se tashmë Ildën do ta shohim në formate të tilla të cilat i kanë hije.

Ilda Bejleri feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...