Home Kuriozitete Jo vetëm e preferuara në program! Dy ish-konkurrentë të “Për’puthen” ngacmojnë Efin

Jo vetëm e preferuara në program! Dy ish-konkurrentë të “Për’puthen” ngacmojnë Efin

Ifigjenia, e njohur si Efi është një nga konkurrentet që ka marrë më shumë vëmendjen e djemve këtë sezon.

Për momentin ajo është e preferuara e djemve në program, ku: Bruno, Bledi, Samiu, Aldisi dhe së fundmi Mevlani kanë shprehur pëlqim të fortë për të.

Efi duket se nuk është e pozicionuar askund, pavarësisht se ka shprehur pëlqime më shumë për Brunon dhe Bledin.

- Advertisement -

Mesa duket bukuroshen nuk e pëlqejnë vetëm konkurrentët brenda programit, por edhe ish-konkurrent.

Në një live që po zhvillonte konkurrentja, ish-konkurrentët Atdhe Xharavina dhe Eduard Kuçi po i komentonin njëkohësisht të njëjtat figura (emoji). Efi nga ana tjetër nuk i ka kthyer përgjigje dy ish-konkurrentëve.

Atdheu me Eduardin janë miq bashkë.

No description available. No description available.

Efi që me hyrjen e saj ajo tërhoqi vëmendjen për ngjashmërinë me prezantuesen Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjatën.

Po sigurisht vëmendja nuk mbaroi me aq dhe në rrjet filluan të qarkullonin foto të saj përpara se ajo të bëhej pjesë e “Për’puthen”.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka shpërndarë disa foto dhe Efi në një live të zhvilluar u shpreh se i vjen keq që njerëzit gënjehen aq lehtë nga photoshop-i.

Ndërsa në Instagram Story ajo postoi disa foto të saj kur ka qenë e vogël, për të treguar se nuk ka ndryshuar aspak dhe se nuk ka operacione.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...