Home Uncategorized Çfarë e lidh Bora Zemanin me Noizyn? Publikohet fakti interesant

Çfarë e lidh Bora Zemanin me Noizyn? Publikohet fakti interesant

Duket se te qënurit në vëmendje me historinë e dashurisë me Donald Veshajn, Bora Zemani filloi të ketë një rritje të ndjekësve të rinj, sidomos pas hyrjes në Big Brother. Por me interesante eshte rritja drastike e ndjekësve te Bores pas ndarjes me  aktorin ku mbeshtetja per moderatoren u perkthye ne mijera ndjekes.

Sipas ekspertit të  marketingut digjital, Arlind Zoto, mbretëresha e Instagramit është Bora Zemani, ndërsa Noizy është mbreti.

Zoto thotë se suksesi në Instgram nuk matet më nga numri i ndjekësve dhe pëlqimet që merr një personazh, suksesi matet nga engagments, pra angazhimet dhe se sa aktivë janë ndjekësit në profilin e një personazhi.

- Advertisement -

“Mbretëresha e Instagramit për momentin është Bora Zemani. Noizy është mbreti. Kanë shumë shikueshmëri, janë 2 me të fuqishmit në Instagram. Në 2022 nuk do jenë në fokus numri i  likes (pëlqimeve)  dhe numri i folloërsave por rëndësi ka engagments, angazhimi që kanë të tjerët në faqen tuaj.”- tha ai.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...