Home Kuriozitete "Të dua"/ Beatrix i shpreh dashurinë, Donaldi habit me reagimin

“Të dua”/ Beatrix i shpreh dashurinë, Donaldi habit me reagimin

Donaldi dhe Beatrix e kanë kaluar pasditen e sotme duke kënduar e kërcyer të ulur në oborr, teksa në sfond ishin vendosur këngë labe. Teksa këndonin, Beatrix u shpreh se ndihet e lumtur që edhe Donaldi është i lumtur.

“Po e shijoj, lumturia jote është dhe lumturia ime. Të dua”, i tha Beatrix dhe i dhuroi një puthje. Por teksa mendonim që edhe Donaldi t’i thonte të paktën “Edhe unë të dua”, në fakt përgjigja e tij nuk pritej.

“E mora vesh”, i tha ai Beatrixës dhe i kërkoi të vazhdonte kërcimin.

- Advertisement -

Kujtojmë që së fundmi çifti ka pasur shumë përplasje. Beatrix ka akuzuar Donaldin se nuk i kushton më vëmendje si në fillim ndërsa Donaldi duket shumë i tensionuar kohët e fundit pas debateve me Ilirin.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...