Home Kuriozitete Ami ndan videon e ëmbël familjare: Ditë edhe më të mira

Ami ndan videon e ëmbël familjare: Ditë edhe më të mira

Amarda Toska ka postuar pak më parë në Instagram një video shumë të ëmbël. Ajo ka zgjedhur t’i urojë të gjithë përmes pamjeve të ngrohta familjare.

Vihet re që në video përveç Ermalit dhe  Amit shfaqen shumë të lumtur dhe dy fëmijët e tyre, Joeli dhe Sia.

Vëmendje ka marrë edhe arredimi plot drita dhe ngjyra i shtëpisë.

- Advertisement -

“Nje nate para mbylljes se ketij viti, uroj per te gjithe ju miq qe te keni dite edhe me te mira, zemra te gezuara, familje te bashkuara, shume deshira dhe qellime per tu realizuar ne 2022!
Gezuar nga familja jone!”, ka shkruar Ami krahas videos së bukur.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...