Home Uncategorized Deklarata e Fationit: Edhe po ta shikoja nudo nuk do emocionohesha/ Për...

Deklarata e Fationit: Edhe po ta shikoja nudo nuk do emocionohesha/ Për kë e ka fjalën?

Sot te rubrika “Trotuar” në emisionin “E Diell” të Top Channel ishte ftuar edhe Fationi, ish-konkurrenti i “Për’puthen 2”.

Fationi shpesh kujtohet për bëmat dhe shprehjet e tij, të cilat nuk mungojnë në asnjë intervistë.

Tema e ditës ishte nëse mund të lidhesh me ishin e një shoku apo të një shoqeje dhe Fationi ishte kategorik në këtë temë.

- Advertisement -

“Unë jam shumë kundra kësaj, nëse e ke të njohur është tjetër gjë, sepse mund të njihesh me të gjithë edhe mund të ndodhi. Po të kesh dikë shok, që e konsideron tamam të tillë e të lidhesh me dikë që minimalisht mund të kenë ndarë edhe shtëpinë me atë shokun, nuk jam dakord. Më duket shumë absurde.Imagjino ti mund të kesh dalë me atë femër si e dashura e shokut dhe ti gjithmonë e ke parë me atë syrin që është e pamundur.Më duket shumë gjë e ulët.”,- u shpreh ai.

Fationi tha se nuk ndodh as të dashurohesh pasi njeriu disa gjëra i paraprin.

Ish-konkurrenti i shihte dhe shoqet si të pamundura dhe nuk do emocionohej as po t’i shihte pa rroba në trup.

“Kur i shikon gjërat e pamundura nuk të shkon mendja. Ne flasim edhe për shoqe, kur ke një shoqe të ngushtë ty nuk të shkon mendja edhe ta shikosh lakuriq nuk të jep asnjë lloj emocioni.”,- tha Fationi.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...