Home Roze Fifi merr vendimin e papritur, bën tatuazhin e çuditshëm kushtuar Donaldit (Foto)

Fifi merr vendimin e papritur, bën tatuazhin e çuditshëm kushtuar Donaldit (Foto)

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi, pas largimit nga shtëpia e ‘Big Brother Vip” ka bërë disa ndryshime në pamjen e saj. Fillimisht Fifi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve e tani ka bërë edhe një tatuazh të ri.

Këngëtarja ka shkruar në dorën e saj fjalën ‘Filogyl’. Ky tatuazh është për Donaldin dhe ka qenë vetë Fifi aj që e zbuloi, pasi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” etiketoi edhe aktorin, Donald Veshaj.

Fifi para pak ditësh njoftoi që do të nis seancat me psikolog dhe do të kujdeset për shëndetin e vet, pasi morri vendimin të largohet nga shtëpia e BBV, ku ajo u gjykua për shkak të sjelljeve.

- Advertisement -

Fifi merr vendimin e papritur, bën tatuazhin e çuditshëm

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...