Home Lajme “Ti mendon se vajzën do ta kesh të virgjër me burrin e...

“Ti mendon se vajzën do ta kesh të virgjër me burrin e parë?!”, debat i fortë mes 2 mamave në studio

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u vunë përballë njëra-tjetrës mamatë e vajzave dhe ato të djemve.

Një debat i fortë nisi fillimisht mes moderatores Gerta Gixhari( nënë e dy djemve) dhe grimieres Mika (nënë e vajzave).
Gerta pohoi se s’ do të përbënte asnjë problem nëse djemtë e saj do të sillnin në shtëpi të dashurat e tyre, ndërsa theksoi se në rastin e vajzave kjo gjë ndodh fshehurazi.

Ishte Mika ajo që s’ ra dakord, sipas së cilës vajzat mund të gabojnë më lehtë dhe duhen patur nën vëmendje.
Mika: Në adoleshencë ndodhin shumë gabime zemër dhe ti mund t’ia lejosh djemve të tu, por vajza ime s’ mund t’i bëjë këto gabime.

- Advertisement -

Gerta: Po pse ti mendon se vajzën do e kesh të virgjër me burrin e parë?

Mika: Po s’ ka lidhje virgjëria në këtë që po flasim….

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së njohur pas largimit të Beatrixës

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balluku foli edhe...

“Ti e ke tradhtuar Gencin”/ Shpërthen keq miku i ish-burrit të Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja e pyetur nga moderatorja Eggoza se përse nuk është martuar më pas ndarjes nga bashkëshorti i saj bëri një rrëfim të...

“Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Plas keq sherri në emision mes çiftit të njohur shqiptar

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”. Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk...

Sonila Meço në një sfidë të pazakontë, shfaqet si kurrë më parë (Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi)

Mbrëmjen e djeshme ka startuar emisioni më i ri në Top Channel. Programi "Ëndërrtjerrësit" zbuloi kujtimet e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më...

Rritet në vendin tonë! Ylli Merja tregon: Kjo është bima që lu fton leuceminë

Pelini i ëmbël apo artemisia është ndër bimët më të përdorura në lashtësi, e cila ka lindur në Europën jugore duke përfshirë Shqipërinë, Bulgarinë,...