Home Lajme “Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk...

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë.

Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi varsen për 3 vjetorin e lidhjes. Dhuratë të cilën e kemi parë Borën ta veshë disa herë.

Më pas i konfuzoi të gjithë duke thënë se është e vetëm, e pas daljes së Semit afrimiteti i tij me këngëtaren Beatrix është çështja më në zë e momentit në mediat rozë.

- Advertisement -

Donaldi sot në një diskutim me Pajtimin, u pyet nga ky i fundit se çfarë do thoshte nëse e pyesin për lidhjen.

Se di plako, çfarë të më vij. Unë asgjë s’bëj kot, se kam të vështirë të flas

Fjalët e tij ‘nuk bëj asgjë kot’ vunë në pikëpyetje dhe dyshimet e fansave, nga të cilët ka prej tyre që mendojnë se Donaldi dhe Beatrix po bëjnë një lojë.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Çfarë ndodhi? Monika Lubonja nuk përmbahet ndaj Ilirit: Më vjen t’i gjuaj me tullë pas kokës

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja janë dy banorët që kanë hyrë në “Big Brother VIP” që në nisje të formatit në muajin tetor. Dyshja...

Monika Lubonja plas “bo mbën”, zbardhet biseda e fortë me Einxhel: E kam ditur që në fillim!

Aktorja e njohur Monika Lubonja është këtë javë në nonimin së bashku me Arbrin. Njëri prej tyre do të lërë gjatë ditës së nesërme...

Nuk i harron traditat! Miqtë e Bebe Rexhës kërcejnë vallen e Tropojës (video)

Bebe Rexha është një nga vajzat që krenon çdo shqiptar me arritjet e saj artistike, por edhe me dashurinë që tregon herë pas here...

‘Mevlani nr.2’, filluan dedikimet me këngë! Ja cili i përgatit suprizën e bukur Efit

Sot ishte takimi midis Efit dhe Bledit. Bledi ka vite që merret me muzikë dhe i dedikoi Efit disa fjalë të bukura dhe madje...

Lajmi i bujshëm se do të çmimin e madh, shihni se me kë është fans Rama në Big Brother VIP

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e...