Home Roze Xhesika Berberi tregon planet për t’u bërë nënë: Çfarë dua t’i them...

Xhesika Berberi tregon planet për t’u bërë nënë: Çfarë dua t’i them fëmijëve të mi

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi ka folur për herë të parë për planet për t’u bërë nënë.

E ftuar në emisionin “Rudina”, mes të tjerash ajo tha se kjo do të ndodhë kur të përmbushë disa gjëra në karrierën e saj.

- Advertisement -

“Patjetër e shikoj veten time si nënë. Nuk mund të them tani për momentin sepse tani jam e fokusuar shumë te karriera dhe është momenti që unë duhet t’i jap më shumë forca se çdo moment tjetër se duke qenë tani që po vij me biznesin tim dhe të krijosh diçka në SHBA nuk është e thjeshtë. Kam 2 vite që po punoj shumë fort dhe dua që kur të kem familjen time, fëmijët e mi, ta kem ezauruar pjesën e karrierës dhe të jem 100% e fokusuar vetëm te familja. Kështu që dua të mbaroj njëherë këto gjërat që i kam në plan. Sidomos dua që kur të flas me fëmijët e mi të ardhshëm t’i them që kam bërë këtë”, u shpreh Xhesika.

Kujtojmë se modelja bëri publike lidhjen e dashurisë me 14 Shkurt 2020, duke publikuar foto nga surpriza që i kishte bërë partneri.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Çfarë na shpëton nga ftohja? Ekspertët u përgjigjen 6 pyetjeve me të shpeshta

A ndihmojnë supa e pulës dhe hudhra me ftohjet? A do të ftohemi nëse dalim në të ftohtë? Dy shkencëtarë u përgjigjen gjashtë pikëpamjeve...

Hani hudhër me banane dhe prisni 15 minuta, mësoni çfarë i trupit

Ju duket e çuditshme kombinimi i bananes me hudhrën? Nëse i hani këto të dyja do të ndiheni perfekt dhe veçanërisht nëse keni dhimbje të fytit! Është më e mira...

Prindër për herë të dytë? Sara Hoxha tregon planet që ka me Ledrin

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një prej çifteve më të dashur nga publiku shqiptar. Ata janë shumë të ndjekur në rrjetet sociale, ku...

Orinda Huta tregon me një foto momentin kur i ndryshoi jeta përgjithmonë

6 muaj më parë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë. Dyshja mirëpritën në jetë Atarën e cila iu...

Artistja shqiptare poston videon provokuese nga Maldivet, shqetësohet nëse e sheh mamaja e saj

Maldives është destinacioni i radhës ku ka vendosur të shijojë disa ditë pushimesh Rezarta Shkurta me partnerin e saj, Ermal Hoxha. Së fundmi, artistja...