Home Lajme “Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja e ambulancës për ta qetësuar këngëtaren.

E menjëherë e gjithë situata e krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” shkaktoi shumë zhurmë në rrjet. Madje lidhur me ngjarjen ka reaguar edhe motra e Granitit, Genta Cana. Kjo e fundit ka shpërndarë një postim ku shkruhet se ish-futbollisti pëlqen Semin dhe se është e lumtur që e ka larguar nga vetja Fifin.

“Ti je brenda por unë jam jashtë e luf tova fuqishëm lidhjen tuaj. Luf tova për nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta bënin si brenda dhe jashtë. Mu kundërvunë, me shanë, me fyen. Pse? Sepse tek ty pashe diçka tjetër me dike tjetër. Te gjithë panë Semin me Donaldin por unë pashe ty dhe Semin. Do dalin këto fjale e ti vëlla rri i qete, u lehtësove nga ajo e çmendur, shpëtove nga ajo e sëm ure mendore, psikopate, manjake dhe një njeri shume i ulet e i vogël. Forca Granit te do Kosova, te do Shqipëria”, ka shkruar fillimisht ajo.

- Advertisement -

Më pas, moderatorja e njohur e ka fshirë postimin dhe ka shkruar se nuk ka asgjë personale me Fifin.

“Merreni pak më shtruar punën e Big Brother. Më keni bombarduar me mesazhe bombarduar me mesazhe nga më të ndryshme. Asgjë nuk kam kundër Fifit si person e as si artiste. E respektoj çfarëdo ndjenje mes tyre, qoftë shoqëri apo diçka tjetër dhe zgjedhja i takon atyre se janë dytë të rritur. Por për lojë brenda BB duket se po dëmtojnë njëri-tjetrin”, shkruan ajo.

Kujtojmë se pak kohë më parë Genta u shpreh se Fifi ishte e mirëpritur në shtëpinë e tyre. Ajo e quajti kunatë dhe për më tepër shtoi “E njoh Granitin, e di që e ka seriozisht”.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...