Home Lajme Elvana Gjata dhe Capital T bashkojnë forcat për një tjetër hit

Elvana Gjata dhe Capital T bashkojnë forcat për një tjetër hit

Sa herë që Elvana Gjata dhe Capital T bëhen bashkë, një gjë që është e sigurt është suksesi që arrijnë. “Fustani” dhe “Lejla” janë dy prej projekteve që kanë sjellë artistët dhe që u pëlqyen shumë nga publiku. Por, duket se artistët e mirënjohur do të sjellin një tjetër duet.

Burime të sigurta për Prive kanë bërë me dije se dy emrat e njohur janë bërë bashkë për një tjetër këngë, e cila pritet të publikohet shumë shpejt. Kujtojmë që projekti i fundit i Elvanës ishte dueti me këngëtaren rumune, Inna.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...