Home Lajme Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me...

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj.

Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të fejuarin e saj, pas rritjes së dy fëmijëve.

Ajo ka një djalë 11 vjeç dhe një vajzë 7 vjeç. Çifti thotë se kjo është një ndër metodat më të shkëlqyera të joshjes para kryerjes së marrëdhënies seksuale.

- Advertisement -

Ushqyerja me gji sipas tyre, krijon “energji fizike” pozitive për ndërtimin e marrëdhënies.

18 muaj pasi eksperimentoi për herë të parë me këtë proces, Lana, e cila u takua me partnerin në 2019-ën përmes një aplikacioni takimesh online, zbulon se është shumë e lidhur me të dhe kurrë nuk do të heqë dorë prej tij.

“Më mungonte shumë procesi i ushqyerjes me gji. Djali ka pirë qumësht për tetë muaj, ndërsa vajza për dy vjet. Nuk dua të kem një fëmijë tjetër dhe ata që kam janë shumë të mëdhenj tani për t’i ushqyer me gji. Prandaj më pëlqeu ideja e të ushqyerit me gji të Shawn. Ne kemi një marrëdhënie të hapur dhe të dyve na pëlqen të provojmë gjëra të ndryshme. Po thithja një grua tjetër kur fillova të ndiej qumësht në gojën time”,  tha ajo.

“Unë dhe Shawn gjithmonë kemi eksperimentuar shumë me seksin dhe kam bërë disa kërkime në internet në lidhje me ushqyerjen me gji dhe zbulova se mund të nxis prodhimin e qumështit duke konsumuar qumësht bimor. Pas tre ditëve që kisha marrë suplementin, pata një pikë qumështi në gjoks dhe Shawn filloi ta thithte. Ai ishte i ftohtë. Ne bëjmë seks rreth pesë herë në javë dhe Shaën ushqehet me gji disa herë në javë. Më pëlqen ta ushqej me gji dhe më pëlqen që gjoksi im të jetë më i plotë dhe më i madh. Ndihem më seksi dhe më femërore kur kam qumësht dhe ne do të vazhdojmë ta bëjmë këtë”, tha Lana.

“Ne marrim komente vërtet të mira për të. Nuk na pëlqen ta bëjmë gjatë gjithë kohës, sepse do të ishte e mërzitshme”, u shpreh gruaja.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...