Home Lajme Ndodh ajo që nuk pritej/ Bora Zemani futet në shtëpinë e ‘Big...

Ndodh ajo që nuk pritej/ Bora Zemani futet në shtëpinë e ‘Big Brother Vip dhe puthet në buzë me Donaldin

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë takuar në shtëpinë e “Big Brother Vip” 6 muaj pas ndarjes.

Pas surprizës së organizuar për mikeshën e ngushtë të moderatores, këngëtaren Semi Jaupaj, moderatorja ra dakord që të takonte edhe ish-in e saj. Duke shkuar tek ajo me një lule në dorë, Donaldi arriti që t’i “vid hte” një puthje.

Mirëpo të dy kanë vendosur që diskutimin për të ardhmen mes marrëdhënies së tyre ta diskutojnë jashtë shtëpisë së “Big Brother”.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...