Home Kuriozitete  Në pritje të ëmbël, Genta Ismajli organizon një super “baby shower”

 Në pritje të ëmbël, Genta Ismajli organizon një super “baby shower”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej muajsh ndodhet në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër për herë të parë.

Më herët, emisioni “Prive” ka mësuar se këngëtarja është në pritje të jo një, por dy foshnjave.

Këtë lajm e fshehu për shumë gjatë derisa para pak ditësh publikoi një video së bashku me partnerin e saj ku dhe konfirmoi lajmin e bukur të shtatzënisë.

- Advertisement -

Ashtu siç e do zakoni para ardhjes në jetë të binjakëve ata kanë organizuar një “baby shower” dhe Genta na ka qerasur me foto nga eventi, por pa treguar se cilët persona kanë qenë të ftuar në gëzimin e tyre të madh.

Artistja e ka “lëshuar dorën” dhe ka vendosur pas shumë kohësh që të bëjë publike momente nga ditët e saj të pritjes së ëmbël.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...

E PAZAKONTË! Shqiptari kërkon ta çojnë në b urg, arsyen nuk do ta besoni!

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Itali, ku një 30-vjeçar shqiptar i cili ka qenë në arrest shtëpie i ka kërkuar po licisë...