Home Lajme “Më ka ardhur një çarçaf për biografinë e Lulit”, shpërthen moderatorja e...

“Më ka ardhur një çarçaf për biografinë e Lulit”, shpërthen moderatorja e njohur dhe tregon çfarë i ka ndodhur

Moderatorja Dajana Shabani në nisje të emisionit të saj mbrëmjen e djeshme shpërtheu ndaj të gjithëve atyre që e kritikojnë për personazhet që ajo zgjedh të ketë në krah në programet e saj, duke filluar që nga ‘Zogu i Tiranës’ vite më parë dhe trashmë ish-konkurrenten e ‘Përputhen +40’ Lulin.

“Më duhet të sqaroj diçka se e keni berë ketë gabim si me zogun si me Lulin, bëni një ngatërresë të madhe, se e more se nuk e more. Kolegët ndahen nga miqtë, miqtë e mi janë shume të lexuar dhe shumë besnik. Kjo ndahet nga puna, unë zgjedh t’i kujtoj këtij populli se të kalosh nga dhalla te vera është një gjë e madhe. Në fund jemi popull dhallë, verën e kemi mësuar më vonë. Kjo nuk do të thotë që me kolegë që më shikoni kam miqësi.

Kjo parantezë u bë pasi dje më ka ardhur një çarçaf për biografinë e Lulit. Mua nuk më intereson aspak se si sillen njerëzit nga të tjerët mua më intereson si sillen me mua. E dyta ajo që nuk kuptoj është si rusët paguajnë miliona për spiunë dhe ju vazhdoni t’a bëni këtë pa pagesë. Të spiunoni pa pagesë është shumë gjë e shëmtuar. Më vjen shumë keq që vazhdoni t’a bëni edhe në 2021.

- Advertisement -

Dhe për ta mbyllur unë do të bëj çfarë të dua,si të dua, kur të dua dhe sa herë të dua. Uroj të jem e qartë për këtë.”, u shpreh ajo.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...