Home Lajme Me vetëm një foto, Flori tregon si i ka marrëdhëniet me Klajdin

Me vetëm një foto, Flori tregon si i ka marrëdhëniet me Klajdin

Përveç muzikës, Flori Mumajesin dhe Klajdi Harunin e bashkon edhe miqësia e vjetër. Ata nuk kanë lënë rast pa e treguar, madje kanë realizuar së bashku shumë bashkëpunime.

Më i fundit ishte ai në festivalin “Kënga Magjike” me titull “E para”. Madje Flori e ka konsideruar si këngën e Klajdit dhe një dedikim për të.

Këtë herë ka qenë Mumajesi, që ka treguar përmes një foto të publikuar në Instastory se Haruni po bën një projekt të ri. Teksa ka shkruar: “Klajdi Haruni, duke parë vëllain, veten…”.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...