Home Kuriozitete Janë dënuar të dy/ Paloma i sheh filxhanin Ilirit dhe zbulon se...

Janë dënuar të dy/ Paloma i sheh filxhanin Ilirit dhe zbulon se do bëhet baba sërish

Paloma, Fifi, Iliri dhe Arditi u dënuan mbrëmjen e djeshme nga “vëllai i madh” për shkak se kishin thyer rregullat. Andaj ata duhet të qëndrojnë për dy ditë në dhomën e dënimeve me njëri-tjetrin ku do i binden një rregulloreje të caktuar.

Megjithatë, përveç vështirësive që mund të hasin këto ditë, konkurrentët po përshtaten shumë mirë me kushtet e reja.

Kështu, Paloma ka marrë sot rolin e “fallxhores” dhe i ka parë Ilirit filxhanin, ku zbuloi disa gjëra rreth jetës së tij personale. Ajo i tha balerinit se bashkëshortja e tij, Emanuela del se është e ngarkuam emocionalisht këto kohë. Ndërkohë, ajo ka parë se ajo dhe Iliri do bëhen prindër për herë të dytë. Kujtojmë se çifti ka një vajzë, por tashmë sipas Palomës, do bëhen me një djal.

- Advertisement -

A do realizohen parashikimet e Palomës? Mbetet për tu parë.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...